BOŽIČNI CD

NAŠ BOŽIČ

Župnijska pevska zbora Brdo, Otroški in Mladinski, sta ob letošnjem Božiču izdala zgoščenko z božičnimi pesmimi "NAŠ BOŽIČ".

Na zgoščenki je 21 pesmi. V večini so pesmi duhovnika Franca Juvana, nekaj je pesmi pokojnega duhovnika Franceta Gačnika, ena je pesem Marije in Silvestra Bukovca, ena Dominika Krta ter Sveta noč.

Zgoščenko smo posneli z namenom, da te lepe božične mladinske pesmi ponesemo v slovenske domove, da bi tako spevne melodije in bogata besedila pomagala še globlje doživeti skrivnost Božiča in božične praznike.

Zgoščenko/USB ključek si lahko priskrbite v župnišču.

Ob izidu zgoščenke "NAŠ BOŽIČ" se zahvaljujemo vsem sponzorjem, ki so nam do sedaj pomagali pokriti stroške projekta:

OBČINA LUKOVICA

MP BURJA

GP TROJANE

PEČARSTVO AVBELJ

BS TEHNIK

KMETIJA VAMPRET

GOSTILNA PRI GAŠPERJU

OPTIKA VALLIS

Hvala tudi ostalim, ki ste finančno in z molitvijo podprli naš projekt. Zahvaljujemo se vam faranom, ki nas podpirate pri našem ustvarjanju in slavljenju Boga. Vaša podpora nam veliko pomeni. Se priporočamo še za naprej. Boglonaj.